Chcete se zase vejít do starých riflí, které pořád schováváte ve skříni?

Potřebujete dostat pod kontrolu krevní tlak, cukr a cholesterol?

Chcete mít spoustu energie a cítit se líp po celý den?

Chcete se konečně zbavit přebytečných kil, ale ať děláte co děláte, pořád to nejde? Hrozí vám doktor, že jestli se sebou něco neuděláte, nasadí vám prášky? Chcete se sebou něco udělat, ale nechcete se trápit dietami a do smrti smrťoucí každý den běhat nebo trávit hodiny ve fitku, jenom abyste zase nepřibrali? Existujete jednoduché a trvalé řešení...

Vyzkoušejte Primal životní styl

díky kterému

 • Bez námahy jednou pro vždy zhubnete na svou ideální váhu.
 • Zbavíte se chutí na sladké a přestane vás ovládat hlad.
 • Naučíte se jíst opravdové jídlo, které vašemu tělu prospívá místo toho, aby mu škodilo.
 • Dostanete pod kontrolu vysoký krevní tlak a cukr a zlepšíte si hodnoty cholesterolu.
 • Celý den budete mít spoustu energie a lepší náladu a v noci se dobře vyspíte.
 • Naučíte se hýbat a cvičit tak, abyste se cítili dobře, a přitom se nepřetěžovali.

Primal přístup je založený na výsledcích nejnovějších výzkumů a ověřený generacemi našich předků. Díky němu zjistíte, jak s co nejmenší námahou a odříkáním dosáhnout maximálních výsledků.

Jsem Mirek Kec, certifikovaný Primal kouč, těší mě! Pomůžu vám úspěšně vykročit na cestu Primal životního stylu.

Sám jsem dlouhá léta neúspěšně bojoval s kily navíc a se zhoršujícím se zdravotním stavem. Pak jsem našel Primal životní styl, během tří týdnů se věci začaly lepšit (víc energie po celý den, zmizely zažívací potíže, přebytečná kila začala jít bez námahy dolů, akné se zmírnilo) a od té doby jsem se neohlídnul zpět. 

Dnes pomáhám lidem, kteří chtějí jednou provždy, jednoduše a vlastními silami změnit svůj život k lepšímu. Bez diet, počítání kalorií, hladovění, fitness trenéra, zázračných nápojů a pilulek. S mou pomocí to dokážeš i vy.

Jak vám osobní kouč pomůže?

 • Pojedu v tom s vámi
  Vyslechnu si vás, dohlídnu na váš postup a provedu vás celým přestupem na nový životní styl. Všechno přizpůsobíme vašim cílům a potřebám, vy budete velet a já vám ukážu správný směr, když bude potřeba. Nemusíte se bát, že to nezvládnete. S koučem máte mnohem vyšší šanci na úspěch.
 • Spolu vám stanovíme rozumné cíle a pomůžu vám dosáhnout jich
  Díky tomu postupně uvidíte výsledky, po kterých toužíte. A kdyby se vám moc nechtělo, připomenu vám, že samy od sebe se výsledky nedostaví.
 • Kdykoli vám poradím
  Nejste si jistí nějakou potravinou nebo si v restauraci nemůžete vybrat z menu? Ať už vás trápí cokoli, napište mi a já vám obratem poradím.
 • Dodám pečlivě připravené informace
  Nemusíte trávit dlouhé hodiny dohledáváním informací na internetu. Všechny potřebné informace vám pohodlně naservíruju.

Co přesně dostanete?

Během naší spolupráce vás vybavím všemi potřebnými informacemi o jídle, pohybu a dalších aspektech životního stylu. Abychom se bavili konkrétně, jde o:

 • Základní myšlenky Primal životního stylu.
 • Čemu se vyhýbat a co naopak dělat v oblasti jídla, pohybu a dalších aspektů životního stylu.
 • Seznam schválených potravin a rady jak jak si vybírat potraviny (nemusíme jíst všechno v bio kvalitě, ale je dobré vědět, že existují lepší a horší volby).
 • Doporučení kolik jakých druhů potravin jíst a víc než 20 mých oblíbených receptů, které ti pomůžou do začátku. A k tomu přidám pár tipů, co si dát na snídani/svačinku nebo oběd/večeři.
 • Důležitost spánku a zvládání stresu a jak tohle zlepšit.
 • Doporučení k pohybu (nejen rozumné cvičení,ale i častější pohyb během dne), jak měřit a pracovat s tepovou frekvencí, 4 základní Primal posilovacím cviky (pro různé úrovně kondice).

Jako BONUS dostanete tipy na:

 • Ověřené obchody, kde můžete nakoupit Primal suroviny.
 • Stránky, kde můžete čerpat inspiraci k vaření.

Jak to koučování vlastně vypadá?

 • Začneme poznávacím pohovorem
  Nemůžu pomoct úplně každému, protože někdo může mít nereálné cíle nebo očekávání. Vyslechnu si, co od primal koučování čekáte a čeho chcete dosáhnout. Vysvětlím vám, jak přesně koučování funguje a odpovím na vaše otázky. Oba pak budeme mít jasno v tom, jestli naše spolupráce bude fungovat. Hovor trvá maximálně 30 minut a nebude vás stát ani korunu.
 • Úvodní koučovací schůzka
  První schůzka je nejdelší a trvá mezi 60 a 90 minutami. Stejně jako další schůzky probíhá formou videohovoru pomocí programů Zoom nebo Skype. Tady si vyjasníme vaše cíle, stanovíme dílčí cíle a dostanete základní informace o Primal principech a stravování.
 • Hlášení každé 2 týdny
  Týden po první schůzce mi podáte hlášení formou jednoduchého online formuláře se 4 otázkami. Dáte mi tak vědět, jak se vám daří plnit úkoly, na kterých jsme se domluvili, případně s čím máte problémy. Já vám emailem odpovím a poradím s čímkoli bude potřeba. Hlášení budete vyplňovat týden po každém koučovacím hovoru.
 • Další koučovací schůzka každé 2 týdny
  2 týdny po úvodní schůzce budeme mít další videohovor (40–60 minut). Zhodnotíme postup od poslední schůzky, úspěchy i neúspěchy. Zodpovím vaše otázky, které vás od poslední schůzky napadly, a dozvíte se něco o dalších aspektech Primal životního stylu (jídlo, pohyb, spánek, zvládání stresu).
 • Podpora kdykoli potřebujete
  I mimo koučovací hovory nebo hlášení se mě kdykoli můžete na cokoli zeptat. Můžete mi poslat email a já vám co nejdřív odpovím. Máte nějakou urgentní otázku? Pošlete mi SMS a já vám obratem poradím.

V čem je Primal přístup jiný?

Možná se ptáte, jak se tohle liší od všech těch „zázračných“ programů na hubnutí. Pojďme se ti shrnout.

 • Komplexní přístup k jídlu, pohybu, životu
  Primal není jen další dieta, ale dlouhodobě udržitelný životní styl. Naučíte se, jak jíst nebo nejíst (povíme si i o půstech), jak se hýbat a co dělat pro lepší spánek a zvládání stresu. Všechno s cílem posílit zdraví, získat víc energie a užívat si života naplno.
 • Jde to i jednoduše
  Abyste zhubnuli, zlepšili své zdraví a dostali se do formy, nemusíte si u každého jídla počítat kalorie a hlídat jeho složení. Nemusíte každý den hodinu cvičit. Dokonce se nemusíte ani vážit nebo si nechat měřit množství tuku v těle na drahých přístrojích. Primal přístup je postavený na jednoduchých doporučeních a pomůže vám s minimálním úsilím a odříkáním dosáhnout maximálních výsledků.
 • Hubnutí jako příjemný bonus
  Cílem Primal životního stylu není rychle zhubnout. Ano, když u něj zůstanete, časem zhubnete na svou ideální váhu, ale není to hlavním cílem. Cílem je vybudovat si dlouhodobé zdraví a kondici, abyste si mohli vychutnávat život naplno. Budete si užívat opravdové jídlo, které vašemu tělu pomáhá, naučíte se zdravě hýbat (ne, do fitka nemusíte) a budete mít spoustu energie a jasnější mysl po celý den.
 • Ověřeno generacemi předků a podpořeno nejnovějšími výzkumy
  Primal není nic nového. Vlastně je to nejstarší „fitness přístup“. Stovky generací našich předků žilo podobným stylem a neznaly nadváhu ani civilizační choroby. Primal doporučení jsou zároveň postavena na výsledcích nejnovějších výzkumů. Zapomeňte na všechno, co „víte“ o zdravém jídlu a pohybu a zkuste se vrátit ke kořenům. Zní to neuvěřitelně, ale funguje to.
 • S koučem máte větší šanci na úspěch
  Postupně vás vybavím všemi potřebnými informacemi o Primal principech, abyste nemuseli trávit hodiny hledáním na internetu. I když je Primal přístup postavený na jednoduchých principech, neznamená to, že přechod na něj bude snadný. Změna stravování, pohybu a dalších aspektů životního stylu může být náročná. Jasně, můžete strávit hodiny hledáním informací a zkusit to sami, ale s koučem máte mnohem vyšší šanci na úspěch.

Co říkají klienti

Od spolupráce s Mirkem jsem čekal, že shodím přebytečná kila, naučím se zdravěji jíst a vydržím u toho. Moc jsem si nedovedl představit, jak to koučování vlastně bude fungovat. Ukázalo se, že nebylo čeho se bát. Naše online hovory mi od začátku připadaly jako takové příjemné povídání. Na online formě bylo super, že jsem nemusel nikam jezdit, mohl jsem se připojit z domu a ušetřit spoustu času. Za 3 měsíce jsem bez nějakého velkého cvičení zhubnul o 11 kilo, mám víc energie, líp spím a celkově se cítím líp. Pořád mám na čem pracovat, ale už vím, jaké jídlo a pohyb mi s tím pomůžou a věřím, že to zvládnu. Mirka bych doporučil každému, kdo chce zlepšit svoje zdraví, energii a váhu hlavně pomocí jídla.

Filip S.

Kolik to stojí?

Vykročte naproti chvíli, kdy se zase budete cítit skvěle a najdete své nejlepší já:

Nepropásněte vánoční ceny. Tuto cenu dostanete, když si poznávací hovor zarezervujete do 31.12.2018.

krok za krokem
3597 Kč
🎄2157 Kč🎄
Nechcete se vázat? Tohle je program pro vás. Plaťte za každý měsíc. Pokud už další měsíční prodloužení nepotřebujete, nic se neděje.
Délka: 4 týdny
Zaměření: jídlo (1. měsíc), spánek & zvládání stresu a pohyb (2. měsíc), dále cokoli, s čím potřebujete pomoct
Rezervovat poznávací hovor zdarma >>>
Společně vám stanovíme cíle a strategii, jak jich dosáhnout. Začneme se stravováním, potom se zaměříme na životní styl (spánek, zvládání stresu) a nakonec upravíme pohyb. Vybavím vás informacemi, které budete potřebovat a po celou dobu vás budu podporovat.
12týdenní proměna
9997 Kč
🎄5997 Kč🎄
Za měsíc se naučíte jenom základy primal stravování, ale ve spoustě věcí si ještě nemusíte být jistí. 3 měsíce jsou ideální, abyste si zažili všechny stránky Primal životního stylu a stali se sámi sobě koučem. A taky trošku ušetříte.
Délka: 12 týdnů
Koučovací hovor: jednou za 2 týdny
Online hlášení: jednou za 2 týdny
Přístup k mému soukromému telefonnímu číslu: NE
Rezervovat poznávací hovor zdarma >>>
Během 12 týdnů vám pomůžu s kompletním přechodem na Primal životní styl. Budete mít dostatek času na vstřebání nových informací a na osobní konzultace k doladění toho, co bude potřeba. Nejdříve se zaměříme na stravování, potom na životní styl (spánek, zvládání stresu) a nakonec upravíme pohyb. Vybavím vás informacemi, které budete potřebovat, pomůžu vám stanovit si cíle, kterých chcete dosáhnout a po celou dobu vás budu podporovat.
12týdenní proměna VIP
14997 Kč
🎄8997 Kč🎄
Chcete tu nejlepší péči? Máte ji mít. Osobně se vám budu věnovat každý týden. Dostanete i mé soukromé telefonní číslo pro případ, že byste potřebvali rychle s něčím poradit.
Délka: 12 týdnů
Koučovací hovor: KAŽDÝ týden
Online hlášení: nemusíte vyplňovat
Přístup k mému soukromému telefonnímu číslu: ANO
Rezervovat poznávací hovor zdarma >>>
Během 12 týdnů vám pomůžu s kompletním přechodem na Primal životní styl. Budete mít dostatek času na vstřebání nových informací a na osobní konzultace k doladění toho, co bude potřeba. Nejdříve se zaměříme na stravování, potom na životní styl (spánek, zvládání stresu) a nakonec upravíme pohyb. Vybavím vás informacemi, které budete potřebovat, pomůžu vám stanovit si cíle, kterých chcete dosáhnout a po celou dobu vás budu podporovat.

Nic neriskujete

Věřím, že když už začneme spolupracovat, bude to pro vás mít velký přínos. Proto nabízím 30denní garanci spokojenosti. Jestli do konce prvního měsíce dojdete k závěru, že vám koučování nepomáhá, dejte mi vědět, ukončíme spolupráci a já vám obratem vrátím všechny peníze snížené o poplatek 500 Kč (hodnota duševního vlastnictví materiálů, které dostanete).

Něco není jasné?

Pokud se chcete na cokoli ohledně osobního koučování zeptat, napište mi přes kontaktní formulář.