Začněte s lednovou výzvou rok 2019 zdravěji, s větší energií a méně kily.  Zjistit víc!

Co říkají klienti

Šlo to skoro samo, bez diety

Filip S., 3měsíční program, shodil 11 kilo

Filip říká: Vždycky jsem jedl normálně a často jsem si rád pochutnal na sladkém. I když mám fyzicky náročnou práci, postupně jsem nabíral kila navíc.  Zkoušel jsem různé diety a přípravky na hubnutí, ale i když jsem něco zhubl, nikdy to dlouho nevydrželo a zase jsem přibral. Když už mi přebytečná kila začala vadit i v práci a taky jsem chtěl vypadat líp, obrátil jsem se na Mirka.

Od první schůzky s koučem mi změna připadala jednoduchá. Dostal jsem jasné instrukce, které potraviny jíst a kterým se vyhýbat. Dostal jsem i pár receptů na zdravější verze jídel, která jsem měl rád. Když jsem nevěděl co si dát, dal jsem si dva krajíčky zdravějšího chleba bez obilí a bylo po hladu. Sladké svačinky jsem vyměnil za oříšky. Vůbec jsem se necítil jídlem nějak omezovaný. Naopak bylo super, že jsem mohl jíst, kdykoli jsem měl hlad a dát si na co jsem měl zrovna chuť. 

Někteří lidé v mém okolí byli překvapeni když zjistili, že jsem změnil stravování. Mně ale nedělalo problém poprosit je, aby respektovali moje rozhodnutí.

Kromě jídla jsme upravili taky pohyb. V práci ho mám dost, ale chtěl jsem i víc jezdit na kole. Uvědomil jsem si, jak je pro tělo důležitý odpočinek a relaxace.

Líbila se mi forma koučování po Skypu. Bylo to pohodlné a ušetřilo mi to spoustu času. Koučovací schůzky mi připadaly jako příjemné povídání. Věděl jsem, že se můžu Mirkovi svěřit, kdykoliv jsem měl s něčím problém, něco mi nešlo nebo jsem potřeboval poradit. 

Díky kilům dolů mám dnes lepší sebevědomí, líp se cítím v práci, přes den mám víc energie a v noci se líp vyspím. A chutě na sladké mě úplně přešly. Pořád mám pár kilo navíc, ale vím, že když budu pokračovat jako doteď, zbavím se i těch.