21 denní výzva

Spaluj s úsměvem

Za 3 týdny pálit tuky, mít víc energie a cítit se skvěle. Že to nejde? Ale jo, a je to snadnější, než si myslíte. Stačí k tomu pár změn v jídle a pohybu.

Spaluj s úsměvem je 3týdenní e-mailový kurz, ve kterém Vám každé ráno pošlu e-mail s denní výzvou rozdělenou do 3 oblastí:

Jídlo

Jídlo je základ zdraví, takže začneme u něj.

Pohyb

I když pro hubnutí ho nepotřebujeme, rozumný pohyb má spoustu skvělých přínosů pro naše tělo.Takže mrkneme i na něj.

Další stránky životního stylu

Bez kvalitního spánku, zvládání stresu, pobytu na sluníčku a kvalitních vztahů to nepůjde. Ukážeme si, jak na ně.

Často se lidi při hubnutí zaměří na tradiční "míň jíst a víc se hýbat". Bohužel, tohle pro většinu lidí dlouhodobě nefunguje.

Naše výzva je založená na Primal přístupu, který na to jde jinak. Říká, že 80 % vašich cílů ohledně postavy je výsledkem toho, co jíte. Pohyb dělá dalších 10 % a zbytek je kombinací dobrého spánku, zvládání stresu a kvalitních vztahů.

Pálení tuků nemusí znamenat dřinu a odříkání. Můžete si to i užívat. Stačí když tělu dáte opravdové jídlo, které mu bude pomáhat, a vyhnete se jídlu, které mu škodí. A i když cvičení má spoustu zdravotních přínosů, pro hubnutí ho NEpotřebujete.

Nehledejte v tom žádná kouzla. Všechno, co Vaše tělo potřebuje, aby mohlo pálit tuky, je opravdové jídlo plné živin a trochu Vaší pomoci. Nemusíte každý den cvičit, ani přežívat na hubnoucích koktejlech a pilulkách. 

Že to zní šíleně? Zkuste si to na 3 týdny a uvidíte, jak skvěle se můžete cítit.

Jaké jsou hlavní přínosy výzvy?

Možná se ptáte, jak se tohle liší od všech těch „zázračných“ programů na hubnutí. Pojďme si to shrnout.

 • Nastartuje hubnutí jen díky skvělému jídlu. Když vydržíte (bez haldovění a se spoustou výborného jídla to jde skoro samo), časem zhubnete na svou ideální váhu.
 • Lepší nálada bez výkyvů.
 • Konec chutím na sladké a neustálého hladu - sbohem večerním nájezdům na ledničku.
 • Lepší spánek a víc energie během celého dne - už žádné odpolední usínání nad klávesnicí.
 • Snížení vysokého krevního tlaku a cukrulepší hodnoty cholesterolu - jde to i bez prášků.

výzva v kostce

Co můžete ve výzvě očekávat?

Jídlo

Protože špatné jídlo nepřecvičíte. Nebojte, nejde o žádnou dietu. Najíte se do sytosti výborných jídel s dostatkem bílkovin a plných zdravých a chutných tuků. Zbavíte se potravin, které Vašemu tělu škodí, a naučíte se jíst ty, které mu pomáhají.

Cvičení

Když přidáte pohyb, budete mít lepší výsledky – ale není to podmínka. Jestli nemůžete nebo nechcete cvičit, nemusíte. Až se na to budete cítit, kdykoli se můžete k výzvám v oblasti cvičení vrátit, všechny informace vám zůstanou.

Pohyb

Pohyb neznamená jenom kardio cvičení – základem bude hodně pomalejšího pohybu, doplněného o krátké série jednoduchých posilovacích cviků a občasné sprinty. Pravidelné cvičení je super z mnoha důvodů, ale znovu připomínám, že pro samotné hubnutí ho nepotřebujete 😉

Duševní pohoda

Nebude to jenom o jídle a pohybu – dozvíte se něco i o dalších důležitých věcech pro PRIMAl život, jako je spánek, zvládání stresu a kvalitní vztahy.

Jak výzva funguje

Co můžete ve výzvě očekávat?

 • Nová výzva bude začínat první pondělí každého druhého měsíce.
 • Den předem vám přijde úvodní informační e-mail.
 • Od pondělka vám 3 týdny každé ráno pošlu e-mail s denní výzvou ve třech oblastech – jídlo, pohybživotní styl.
 • Sami si vyberete, jestli se zaměříte na všechny 3 oblasti nebo třeba jen na jídlo.
 • Během výzvy postupně dostanete všechny potřebné informace o jídle, pohybu a dalších důležitých stránkách životního stylu. Nemusíte nikde nic dohledávat ani hodiny studovat nudné materiály.
 • Nebudete v tom sami. Ptejte se mě na cokoli v uzavřené Facebookové skupině. Vzájemně se budete inspirovat a podoprovat s ostatními výzvaři.

Co se dozvíte?

Jak přesně výzva probíhá a jak budeme v kontaktu

 • Základní myšlenky Primal životního stylu.
 • Čemu se vyhýbat v oblasti jídla, pohybu a dalších aspektů životního stylu.
 • Čemu se naopak věnovat v těchto oblastech.
 • Jak si vybírat potraviny – nemusíme jíst všechno v bio kvalitě, ale je dobré vědět, že existují lepší a horší volby.
 • Jak si zlepšit spánek a líp zvládat stres.
 • Jak se rozumně hýbat, abyste se dostali do kondice, a přitom nemuseli každý den trávit hodinu ve fitku.

A spoustu dalších užitečných  informací.

Bonus - recepty zdarma

Jako bonus dostanete zdarma víc než 60 mých oblíbených receptů v ceně 199 Kč.

Ty vám pomůžou do začátku. A k tomu přidám i tipy na snídani/svačinku nebo oběd/večeři.

 

CO ŘÍKAJÍ KLIENTI

Přečtěte si, jaké zkušenosti mají s 21 denní výzvou moji klienti

Na primal životním stylu mne velice zaujala celková koncepce třech pilířů – kvalitní jídlo – hodně spánku – pohyb.
S čím jsem do výzvy šla:
1) čekala jsem kupu receptů na skvělé jídlo, které zvládnu vařit i já a které nebude odmítat ani manžel – to se povedlo, recepty, zkušenosti a celková diskuze k celé záležitosti nás přivedla k výborném jídlu, které našemu tělu neškodí.
2) lepší zvládání stresu – když si vzpomenu na závěr minulého roku, kdy jsem byla na rozsypání a rok letošní, je to opravu marginální rozdíl. Práce je asi tak stejně, ale jsem mnohem klidnější, nejsem tak výbušná, práci lépe zvládám, jen tak mě někdo nevytočí, mnohem lépe nad problémy a prudily mávnu rukou.
Co jsem neočekávala a stejně přišlo:
3) spánek – nikdy jsem neměla problém se spaním, ale! i přes to se poslední dobou stávalo, že jsem špatně spávala, i když dlouho, tak jsem se často budila, převalovala, chvilku mi bylo vedro, chvilku zase zima, to se srovnalo. Dnes spím 8-10 hodin denně, a když spím méně, nemá to dopad na moji energii, náladu, nejsem vystresovaná a podobně.
4) váha – nejsem huběňoura, ale pravidelným cvičením (3x týdně v tělocvičně, 3x týdně doma, 1 den mám odpočinek) se snažím své rozměry udržet na uzdě. Příliš se samotnou hmotností nezabývám, řídím se velikostí oblečení. S primal výživou jsem jedla když jsem měla hlad, když jsem neměla hlad, tak jsem nejedla, časem jsem zjistila, že mám občas přerušovaný půst, naučila jsem se pít, když jsem měla žízeň a podobně. Bohužel jsem vlivem některých zdravotních záležitostí (plánovaná akce) musela v průběhu 3týdenní výzvy přestat silově cvičit, to jsem ale nahradila velmi dlouhými procházkami (stačilo). Přestože jsem vyřadila cvičení v tělocvičně i doma a mohu se pouze procházet, mám 2 kg dole, je to poznat také na oblečení, ale silově jsem na tom pořád stejně. Jen bych chtěla podotknout, že snížení váhy byl spíš vedlejší efekt, do výzvy jsem nešla, abych hubla.
Co mi naprosto nechybí je pečivo, ale co jsem nedokázala odbourat je sladké, takže medík v chia kaši musím mít :-).
Po zdravotní stránce jsem šťastný člověk, jsem zdravá, mohu se stále hýbat, cvičit, tancovat, žádné konkrétní komplikace mne netrápí, hodnoty cholesterolu, cukrů, tuků, vody a podobně mám v normách. Věřím, že díky kvalitní stravě mi to takto vydrží dlouho.
Výzvu bych doporučila každému, kdo miluje skvělé jídlo a rád spí :-). Protože moto "Neběhej, dej si slaninu" se pro mne stalo životním krédem. Naprosto nesnáším běhání a miluji maso. Většinou se člověk o sebe začne starat až přijde nějaký problém, a přitom by stačilo se jen rozmazlit skvělým jídlem, procházkou v přírodě a skvělým spánkem.
Eva Grenová
Tak já přidám svoje postřehy z výzvy: (1) Určitě chci pokračovat. (2) 2kg dole😀. (3) Nemám hlad klidně 6-8 hodin. (4) Tři týdny neznám pocit vlčího hladu. (5) Splasklo mi břicho😀. (6) Necítím se nafouklá. (7) Datle s máslem tak to je mňaaaam (nikdy jsem datle před tím nejedla). (8) Chleby z receptů jsou super. (9) Nemám chutě na sladké. (10) Stačí mi menší porce. A asi bych další našla. A to jsem nezvládla cvičení jen jídlo. A je to poprvé co jsem něco zvládla 3 týdny👍.
BarboraP
Barbora P.
S výzvou jsem byla spokojena. Jsem zdravotník a vyznavač zdravého životního stylu. Do výzvy jsem šla ze zvědavosti, abych rozšířila své obzory. Všechna Vaše doporučení se mi zdají být smysluplná a prospěšná. Výzvu bych doporučila všem, kdo mají zájem o zdravý životní styl.
Hana
Ahojky výzvaři, jak se máte? Já dobře, vlastně velmi dobře od té doby, co žiju Primal ❤ Dole mám zatím 5 kg, sice mi váha teď trochu stojí, ale nevzdávám to! 🙂 Ale víte co je supr?
- zmizelo mi akné
- zmizela únava
- nebolí mě konečně nohy
- nemám už těžké nafouklé břicho
- bohatě mi stačí 3 jídla denně
- nemám chuť na pečivo, sladké, chipsy ( to byla před primal má priorita)
- celkově mám lepší náladu i když přes den prožívám stres
Jo! Stojí za to, žít Primal! 🙂
Šárka T reference
Šárka T.
Výzvu doporučuji všem,kteří se sebou chtějí něco dělat , hledají motivaci a neví kde začít. Já už dva týdny na nízkosacharidové stravě byla než jsem do výzvy vstoupila.Takže různé odkazy na jídelnícky a odkazy už jsem měla. Zajímavý byl pro mě článek o tucích, který mi dal uvědomění. V době coronové je složité uspořadat setkání s přáteli nebo jenom blízkou rodinou, jak je v jednom dni výzvy. Ještě jedno uvědomění mám, že čas neskutečně rychle běží.
Dana J.
Dnes je poslední den výzvy a na váze mám o 3kg méně, splasklo mi břicho a cítím se plná energie. Určitě budu pokračovat a se mnou i má rodina, také jim jídlo, které vařím, chutná.
K. J.

Pro koho je výzva určená

Ještě přemýšlíte, jestli je výzva pro vás anebo ne?

Nejvíc pomůže lidem, kteří

 • Chtějí jednou provždy žít zdravěji.
 • Ví, že samo to nepřijde, a chtějí pro to něco udělat.
 • Se nezaleknou vaření.
 • Se chtějí naučit jíst opravdové jídlo, které tělu prospívá.
 • Nechtějí počítat kalorie a vážit si každou porci.
 • Už nechtějí kvůli hubnutí hladovět a trápit se ve fitku.

Není vhodná pro lidi, kteří

 • Chtějí jenom rychle zhubnout do plavek.
 • Pořád ještě hledají zázračnou dietu, pilulku nebo koktejl na hubnutí.
 • Čekají detailní jídelníček a rozpis cvičení. Výzva Vám pomůže najít si vlastní cestu, protože každý jsme jiný a neexistuje jeden jídelníček a jeden cvičební plán vhodný pro všechny.

Kdy a jak se přihlásit

Abyste se do příští výzvy dostali, je třeba do uzávěrky vyplnit přihlášku.

Kdy začínáme?

Přihlášky do příští výzvy zavíráme:

30. srpna 2024

Hlásit se můžete ještě:

 

Výzva začne v pondělí:

2. září 2024

Vyberte si, jestli zaplatíte předem nebo až po výzvě

Potřebujete dát peníze na stůl, abyste byli víc motivovaní? Fajn, zaplaťe výzvu předem.

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Rádi byste se až po výzvě rozhodli, jestli pro vás byla přínosná? V pořádku, pak se do výzvy přihlaste ZDARMA a zaplaťte ji kdykoli v jejím průběhu nebo až skončí.

Možná si říkáte, proč tuto možnost nabízím. Výzva není můj hlavní příjem a věřte nebo nebo ne, nabízím ji hlavně proto, abych pomáhal lidem. Věřím, že až lidi uvidí výsledky výzvy, rádi za ni zaplatí.

Možnosti platby po výzvě

Spokojenost: 497 Kč

Splnila výzva Vaše očkávání? Zaplaťte, prosím, stejnou cenu jako při platbě předem.

Výzva mě zklamala: 0 Kč

Jestli upřímně věříte, že Vám výzva nic nedala, nic mi neplaťte.

Časté otázky

Máte ještě nějaké otázky? Mrkněte do těch nejčastnějších, třeba najdete odpovědi zde

Co když nebudu stíhat?

Vlezla vám do toho důležitá pracovní cesta nebo vás na pár dní skolila nemoc? Žádný problém. Ať už vás z výzvy vyřadilo cokoli, není to konec světa. Výzvu klidně na pár dní zaparkujte (e-maily vám nikam neutečou), a až se situace uklidní, pokračujte tam, kde jste přestali.

Co vlastně budu jíst?

Opravdové jídlo, které Vašemu tělu pomáhá. Žádné umělé náhražky a ultra zpracované potraviny plné cukru, umělých látek a nezdravých tuků.
Budete jíst zdravé sacharidy (ze zeleniny, ovoce, ořechů), bílkoviny (maso, vejce, sýry, tučné mléčné výrobky) a zdravé tuky (jak rostlinné, tak živočišné).
Kdyby Vám chybělo pečivo, můžete si upéct některý z jednoduchých a zdravých chlebů podle receptů, které dostanete.

Proč by to mělo fungovat?

Tím, že svému tělu dopřejete opravdové výživné jídlo s dostatkem bílkovin a zdravých tuků, spustíte spoustu změn v těle - mimo jiné snížíte záněty v těle a začnou správně fungovat hormony ukládání energie, hladu, nasycení a další.
Díky tomu začnete tuky nejen ukládat, ale i spalovat a pro vaše tělo se z nich stane hlavní palivo. To znamená stálý přísun energie, stabilnější náladu, méně častý pocit hladu a chutí.

Dostanu přesný jídelníček?

Nedostanete. Každému chutná něco jiného, tak vám nebudu nutit něco, co by vám nechutnalo. Místo toho ale dostanete spoustu tipů na recepty, ze kterých si sami vyberete, co vám nejvíc chutná. Smyslem výzvy je i naučit se nad jídlem trošku přemýšlet, zkoušet nové recepty a nebát se experimentovat v kuchyni.

Co když nemám Facebook? To zůstanu bez podpory?

Nezůstanete, nebojte. Kvůli výzvě si Facebook pořizovat nemusíte. Když budete mít jakýkoli dotaz, prostě mi napište email nebo pošlete zprávu přes chat (kontakt najdete dole na stránce).

Dostanu v rámci výzvy i nějakou osobní konzultaci?

To bohužel ne. Výzva je postavená jako dostupná varianta a s osobní konzultací už by tak dostupná nebyla. Ale pořád máte možnost ptát se mě v uzavřené Facebookové skupině, do které dostanete přístup. Pokud potřebujete osobnější přístup, rád vám pomůžu v rámci osobního koučování.

Kdy výzva začíná

První pondělí každého druhého měsíce. Někdy se může stát, že se výzva posune. Datum uzavírky přihlášek do další výzvy a den jejího začátku najdete v předchozím bloku ­­­­­⬆️⬆️⬆️

Objednat

Vyberte si, zda chcete zaplatit před výzvou anebo až podle výsledků po výzvě. Je to jen na vás.

Platba předem

Potřebujete dát peníze na stůl, abyste byli víc motivovaní? Fajn, zaplaťe výzvu předem.

497 Kč

Platba po výzvě

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Přihlaste se ZDARMA a zaplaťte ji po výzvě.

0 Kč

Platba po výzvě

Máte už výzvu za sebou a jste spokojení s vašimi výsledky? Raduju se s vámi a děkuju za účast!

497 Kč

Něco není jasné?

Pokud se chcete na cokoli ohledně výzvy zeptat, napište mi přes tento kontaktní formulář nebo použijte chat v pravém dolním rohu stránky.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů