Za 3 týdny pálit tuky, mít víc energie a cítit se skvěle. Že to nejde?

Ale jo, a je to snadnější, než si myslíte. Stačí k tomu pár změn v jídle a pohybu.

Jak na to Vám ukáže 21denní výzva ...

Spaluj s úsměvem

Připojte se do neděle za poloviční cenu!

 

Spaluj s úsměvem je 3týdenní emailový program, ve kterém Vám každé ráno pošlu email s denní výzvou rozdělenou do 3 oblastí - jídlo, pohyb a další stránky životního stylu (odpočinek, spánek, zvládání stresu, vztahy).

Často se lidi při hubnutí zaměří na tradiční "míň jíst a víc se hýbat". Bohužel, tohle pro většinu lidí dlouhodobě nefunguje.

Naše výzva je založená na Primal přístupu, který na to jde jinak. Říká, že 80% vašich cílů ohledně postavy je výsledkem toho, co jíte. Pohyb dělá dalších 10% a zbytek je kombinací dobrého spánku, zvládání stresu a kvalitních vztahů.

Pálení tuků nemusí znamenat dřinu a odříkání. Můžete si to i užívat. Stačí když tělu dáte opravdové jídlo, které mu bude pomáhat a vyhnete se jídlu, které mu škodí. A i když cvičení má spoustu zdravotních přínosů, pro hubnutí ho NEpotřebujete.

Nehledejte v tom žádná kouzla. Všechno, co Vaše tělo potřebuje, aby mohlo pálit tuky, je opravdové jídlo plné živin a trochu Vaší pomoci. Nemusíte každý den cvičit, ani přežívat na hubnoucích koktejlech a pilulkách. 

Že to zní šíleně? Zkuste si to na 3 týdny a uvidíte, jak skvěle se můžete cítit.


Jaké jsou hlavní přínosy výzvy?

 • Nastartuje hubnutí bez větší námahy. Když vydržíte (bez haldovění a se spoustou výborného jídla to jde skoro samo), časem zhubnete na svou ideální váhu.
 • Lepší nálada bez výkyvů.
 • Konec chutím na sladké a neustálého hladu - sbohem večerním nájezdům na ledničku.
 • Lepší spánek a víc energie během celého dne - už žádné odpolední usínání nad klávesnicí.
 • Snížení vysoké krevního tlak a cukru a zlepší hodnoty cholesterolu - jde to i bez prášků.

Nepropásněte výzvu za poloviční cenu!

Výzva běžně stojí 497 Kč. Přihlaste se do nedělní půlnoci jen za 247 Kč.

Nabídka končí za:

Nepropásněte tuto skvělou příležitost ;)


Něco o mně

 

Jmenuji se Mirek Kec, těší mě.

Jsem certifikovaný kouč zdravého životního stylu a pomáhám klientům začít pálit tuky, zbavit se zažívacích potíží, srovnat krevní cukr a tlak, získat spoustu energie a cítit se zase skvěle

Jednoduše, bez diet, počítání kalorií, hladovění a bez hubnoucích koktejlů nebo pilulek. Jenom díky pár jednoduchým úpravám životního stylu, které zvládne každý.


Výzva v kostce

 • Zaměříme se na jídlo – protože špatné jídlo nepřecvičíte. Nebojte, nejde o žádnou dietu. Najíte se do sytosti výborných jídel s dostatkem bílkovin a plných zdravých a chutných tuků. Zbavíte se potravin, které Vašemu tělu škodí (přemírou cukru a obsahem antiživin), a naučíte se jíst ty, které mu pomáhají (opravdové jídlo ze zdravých základních surovin). Mňam.
 • Když přidáte pohyb, budete mít lepší výsledky – ale není to podmínka. Jestli nemůžete nebo nechcete cvičit, nemusíte. Až se na to budete cítit, kdykoli se můžete k výzvám v oblasti cvičení vrátit, všechny informace vám zůstanou.
 • Pohyb neznamená jenom kardio cvičení – základem bude hodně pomalejšího pohybu, doplněného o krátké série jednoduchých posilovacích cviků a občasné sprinty. Pohybování je super z mnoha důvodů, ale znovu připomínám, že pro hubnutí ho nepotřebujete ;)
 • Nebude to jenom o jídle a pohybu – dozvíte se něco i o dalších důležitých věcech pro PRIMAl život, jako je spánek, zvládání stresu a kvalitní vztahy.

Jak výzva funguje

 • Nová výzva bude začínat první pondělí v měsíci.
 • Den předem vám přijde úvodní informační email.
 • Od pondělka vám 3 týdny každé ráno pošlu email s denní výzvou ve třech oblastech – jídlo, pohyb a životní styl.
 • Sami si vyberete, jestli se zaměříte na všechny 3 oblasti nebo třeba jen na jídlo.
 • Během výzvy postupně dostanete všechny potřebné informace o jídle, pohybu a dalších důležitých stránkách životního stylu. Nemusíte nikde nic dohledávat ani hodiny studovat nudné materiály.
 • Nebudete v tom sami. Ptejte se mě na cokoli v uzavřené Facebookové skupině. Vzájemně se budete inspirovat a podoprovat s ostatními výzvaři.

Co se dozvíte

 • Základní myšlenky Primal životního stylu.
 • Čemu se vyhýbat v oblasti jídla, pohybu a dalších aspektů životního stylu.
 • Čemu se naopak věnovat v oblasti jídla, pohybu a dalších stránek životního stylu.
 • Jak si vybírat potraviny – nemusíme jíst všechno v bio kvalitě, ale je dobré vědět, že existují lepší a horší volby.
 • Jak si zlepšit spánek a líp zvládat stres.
 • Jak se rozumně hýbat, abyste se dostali do kondice a přitom nemuseli každý den trávit hodinu ve fitku.

A spoustu dalších užitečných  informací.

Bonus:

Jako bonus dostanete zdarma víc než 30 mých oblíbených receptů v ceně 199 Kč. Ty vám pomůžou do začátku. A k tomu přidám i tipy na snídani/svačinku nebo oběd/večeři.

 


Co říkají klienti

Za 3 měsíce jsem bez nějakého velkého cvičení zhubnul o 11 kilo, mám víc energie, líp spím a celkově se cítím líp. Pořád mám na čem pracovat, ale už vím, jaké jídlo a pohyb mi s tím pomůžou a věřím, že to zvládnu. Mirka bych doporučil každému, kdo chce zlepšit svoje zdraví, energii a váhu hlavně pomocí jídla.

Filip S.

Za 3 měsíce jsem shodila 6 kilo (dostala jsem se na hodnotu normální váhy), hladina cukru podstatně klesla. Poprvé v životě jsem se stala nezávislou na jídle, mám dostatek energie, zmizelo přejídání, chutě na sladké a lépe spím.

Jana Černohorská

Tak já přidám svoje postřehy z výzvy: (1) Určitě chci pokračovat. (2) 2kg dole😀. (3) Nemám hlad klidně 6-8 hodin. (4) Tři týdny neznám pocit vlčího hladu. (5) Splasklo mi břicho😀. (6) Necítím se nafouklá. (7) Datle s máslem tak to je mňaaaam (nikdy jsem datle před tím nejedla). (8) Chleby z receptů jsou super. (9) Nemám chutě na sladké. (10) Stačí mi menší porce. A asi bych další našla. A to jsem nezvládla cvičení jen jídlo. A je to poprvé co jsem něco zvládla 3 týdny👍.

Barbora P.

Časté otázky

Co když nebudu stíhat?

Vlezla vám do toho důležitá pracovní cesta nebo vás na pár dní skolila nemoc? Žádný problém. Ať už vás z výzvy vyřadilo cokoli, není to konec světa. Výzvu klidně na pár dní zaparkujte (e-maily vám nikam neutečou), a až se situace uklidní, pokračujte tam, kde jste přestali.

Co vlastně budu jíst?

Opravdové jídlo, které Vašemu tělu pomáhá. Žádné umělé náhražky a ultra zpracované potraviny plné cukru, umělých látek a nezdravých tuků.
Budete jíst zdravé sacharidy (ze zeleniny, ovoce, ořechů), bílkoviny (maso, vejce, sýry, tučné mléčné výrobky) a zdravé tuky (jak rostlinné, tak živočišné).
Kdyby Vám chybělo pečivo, můžete si upéct některý z jednoduchých a zdravých chlebů podle receptů, které dostanete.

Proč by to mělo fungovat?

Tím, že svému tělu dopřejete opravdové výživné jídlo s dostatkem bílkovin a zdravých tuků, spustíte spoustu změn v těle - mimo jiné snížíte záněty v těle a začnou správně fungovat hormony ukládání energie, hladu, nasycení a další.
Díky tomu začnete tuky nejen ukládat, ale i spalovat a pro vaše tělo se z nich stane upřednostňované palivo. To znamená stálý přísun energie, stabilnější náladu, méně častý pocit hladu a chutí.

Dostanu přesný jídelníček?

Nedostanete, protože každému chutná něco jiného, tak vám nebudu nutit něco, co by vám nechutnalo. Místo toho ale dostanete spoustu tipů na recepty, ze kterých si sami vyberete, co vám nejvíc chutná. Smyslem výzvy je i naučit se nad jídlem trošku přemýšlet, zkoušet nové recepty a nebát se experimentovat v kuchyni.

Co když nemám Facebook? To zůstanu bez podpory?

Nezůstanete, nebojte. Kvůli výzvě si Facebook pořizovat nemusíte. Když budete mít jakýkoli dotaz, prostě mi napište email nebo pošlete zprávu přes chat (kontakt najdete dole na stránce).

Dostanu v rámci výzvy i nějakou osobní konzultaci?

To bohužel ne. Výzva je postavená jako dostupná varianta a s osobní konzultací už by tak dostupná nebyla. Ale pořád máte možnost ptát se mě v uzavřené Facebookové skupině, do které dostanete přístup. Pokud potřebujete osobnější přístup, rád vám pomůžu v rámci osobního koučování.

Kdy výzva začíná

Každé první pondělí v měsíci. Někdy se může stát, že se výzva posune. Datum uzavírky přihlášek do další výzvy a den jejího začátku najdete v dalším bloku této stránky ⬇⬇⬇

Kdy a jak se přihlásit

Abyste se do příští výzvy dostali, je třeba do uzávěrky vyplnit přihlášku.

Únorová výzva je uzavřená, hlásit se můžete do březnové.

 

Kdy začínáme?

Přihlášky do aktuální výzvy zavíráme:

21. února 2019

Hlásit se můžete ještě:

 

Výzva začne v pondělí:

4. března 2019

Vyberte si, jestli zaplatíte předem nebo až po výzvě

Potřebujete dát peníze na stůl, abyste byli víc motivovaní? Fajn, zaplaťe výzvu předem.

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Rádi byste se až po výzvě rozhodli, kolik zaplatíte, podle toho, jaké uvidíte výsledky? V pořádku, pak se do výzvy přihlaste ZDARMA a zaplaťte ji kdykoli v jejím průběhu nebo až skončí.

Možná si říkáte, proč tuto možnost nabízím. Výzva není můj hlavní příjem a věřte nebo nebo ne, nabízím ji hlavně proto, abych pomáhal lidem. Věřím, že až lidi uvidí výsledky výzvy, rádi za ni zaplatí.

Možnosti platby po výzvě

Výzva mě zklamala: 0 Kč

Jestli upřímně věříte, že Vám výzva nic nedala, nic mi neplaťte.

Spokojenost: 497 Kč

Splnila výzva Vaše očkávání? Zaplaťte, prosím, stejnou cenu jako při platbě předem.

Super výsledky: 997 Kč

Předčila výzva vaše očekávání a vidíte super výsledky? Můžete ji náležitě ocenit ;)


 

Objednávejte tady

Pozor, cena 247 Kč plátí jenom do nedělní půlnoci! Potom za výzvu zaplatíte běžnou cenu 497 Kč.

 

Platba předem

Platba až po výzvě


Něco není jasné?

Pokud se chcete na cokoli ohledně výzvy zeptat, napište mi na mirek@primalzdravi.cz nebo použijte chat v pravém dolním rohu stránky.