Chcete se podílet na blogu? Napište mi.

Pozor hlášení – blog trošku zpomaluje

Hlášení

Dnes pro vás mám místo tradičního čtvrteční článku jen kratší oznámení.

Ačkoli to dělám nerad, musím zvolnit tempo vydávání článků na tomto blogu. A to z časových důvodů. Chvíli jsem přemýšlel, kolik vám toho říct, ale nakonec jsem se rozhodl prostě napsat, jak to je.

Co se stalo?

Když jsem blog před 10 měsíci zakládal, mohl jsem se primal koučování a souvisejícím aktivitám (včetně blogu) věnovat na plný úvazek. Někteří z vás ví, že rozjet jakýkoli nový byznys chce čas a prostředky. Dělal jsem, co jsem uměl, abych tento rozjezd podpořil. Byla to moc zajímavá doba, spoustu věcí jsem se naučil a moc jsem si to celé užil. Nejvíc mě ale těší, že jsem mohl spoustě lidem pomoct udělat první kroky ke zdravějšímu, dlouhodobě udržitelnému životnímu stylu (ať už v rámci osobního koučování nebo primal výzvy). Spokojený klient je pro mě ta největší odměna a motivace k další práci.

Faktem ale je, že zatím mě koučování neuživí a účty platit musím. Takže se vracím k práci na plný úvazek do IT sektoru a koučování přeřazuji na vedlejší kolej. Ale v žádném případě s ním nekončím 😉 Jen na něj bude míň času.

Jak to bude dál?

Primal životní styl je moje vášeň a dál k němu budu lidem otevírat dveře, ať už za to budu placený nebo ne. Koučovat budu dál. Při práci na plný úvazek mi na to sice moc času nezbude, ale pár hodin denně jsem si našel.

I na blog budu dál psát. Dosud jsem mohl zveřejňovat nový článek každý týden, ale tohle tempo je momentálně neudržitelné. Rád bych na blog dával nový obsah jednou za dva týdny. Jak moc se to bude dařit, uvidíme časem. Už na příští týden pro vás chystám překlad výborného článku z blogu Robba Wolfa o často zmiňovaných přínosech obilí.

Pořád platí výzva pro kohokoli, kdo má co říct k tématům jako primal/paleo/zdravý životní styl, a chce se podílet na tomto blogu, aby se mi ozval. Rád přivítám nové spoluautory blogu.

V FB skupinách Primal Život21denní primal proměna budu tak aktivní, jak jen mi práce dovolí.

Takže abych to shrnul, nic moc se nemění, blog stále poběží, ale nové články budou přibývat pomaleji. Koučovat pořád budu, i když se budu moct věnovat menšímu počtu klientů. 21denní výzvy poběží dál beze změny.

Kdo ví, možná mi tato nová etapa, kdy nebudu muset tak moc tlačit na pilu, a na koučování spoléhat jako na jediný zdroj příjmů, v jistém smyslu rozváže ruce a přinese pozitivní změny. Už se na to těším.

Povědomí o zdravějším životním stylu se stravou založenou na opravdových celých potravinách u nás stále roste. Stejně tak i koncept koučování není tak neznámý jako ještě před pár lety. Každý měsíc přibývají noví návštěvníci těchto stránek a naše FB skupina taky pomalu ale jistě roste. Jednou třeba přijde doba, kdy se zase budu moct koučování věnovat naplno. Ale samo to nepřijde, takže hurá do práce 🙂

Tak to byla moje dnešní zpověď.

Mějte se fajn, buďte zdrávi a užijte si víkend!

Mirek Kec
Jsem nadšený vyznavač Primal životního stylu, zapálený kuchař amatér a certifikovaný Primal Health Coach. Mým cílem je šířit informace o tomto jednoduchém a zdravém životním stylu, díky kterému můžeme předcházet a někdy i zvrátit spoustu neduhů dnešní doby jako je např. nadváha, chronická únava, cukrovka typu 2, výkyvy nálad nebo zažívací potíže.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Podporujeme:
  • Kategorie
  • Chcete dostávat upozornění na nové články e-mailem?

    Nechte mi svůj e-mail a jednou měsíčně dostanete upozornění na novinky na blogu. Jako malé poděkovaní vám pošlu 5dílný e-mailový kurz o tucích a cholesterolu, kde se dozvíte, proč jsou živočisné tuky zdravé, proč se nemusíte bát cholesterolu a další.

  • Nejnovější příspěvky